Usługa zabudowy targowej

Ideaexpo

Targi i wystawy są jednym z najlepszych sposobów przybliżenia oferty firmy jej potencjalnym klientom. Odpowiednio przygotowane stoisko targowe to istotna część skutecznego marketingu każdego przedsiębiorcy. Odwiedzający wystawy i targi patrzą na poszczególne stanowiska jak na wizytówkę firmy. Nie trzeba nikogo przekonywać o tym, że dobrze prezentująca się zabudowa targowa wywiera pozytywne wrażenie i realnie wpływa na prestiż przedsiębiorstwa oraz zwiększa popyt na jego usługi. Dlatego właśnie IdeaExpo oferuje stoiska targowe najwyższej klasy, pomagając swoim klientom w zdobywaniu nowych klientów.

Firma, na której można polegać

IdeaExpo funkcjonuje pod obecną nazwą od roku, ale ma na swoim koncie trzydziestoletnie doświadczenie jako zespół budowy stoisk MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie), dobrze znany i cieszący się renomą wśród klientów. O dużym zaufaniu wśród odbiorców usług zespołu świadczy 6000 stoisk zamawianych co roku na liczne targi i wystawy. Zabudowa targowa z IdeaExpo to przede wszystkim maksymalne dopasowanie stoisk do wymogów klientów. Współpracując z tym wykonawcą można liczyć nie tylko na standardowy, profesjonalny montaż elementów wystawowych, ale również na kompletną obsługę logistyczną, oraz na przewóz i magazynowanie poszczególnych części stanowisk. Warto wspomnieć, że konkurencyjna oferta IdeaExpo zakłada transport elementów zabudowy i ich montaż na terenie dowolnej wystawy w Polsce i w Europy. Celem projektantów i wykonawców z IdeaExpo jest nie tylko budowanie stoisk targowych, lecz przede wszystkim pomoc w osiągnięciu założeń biznesowych klientów poprzez doradztwo w warstwie wizualnej z uwzględnieniem dogodnych warunków finansowych.

stoisko targowe

Indywidualny projekt kluczem do sukcesu

W ofercie IdeaExpo znajdują się różnorodne i liczne projekty, dopasowywane za każdym razem do potrzeb indywidualnych klientów. Każda firma znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od tego jak duże mają być zamawiane stanowiska targowe, na jakich targach ma być wystawiona ekspozycja, jaki efekt marketingowy chce się uzyskać oraz jak duże nakłady finansowe można na ten cel poświęcić. IdeaExpo podejmuje się stworzenia każdego rodzaju zabudowy targowej. Oferta obejmuje stanowiska standardowe, indywidualne projekty z użyciem elementów systemowych (głównie OCTANORM i MAXIMA) oraz zupełnie niestandardowych takich jak podwieszenia, wydruki na foliach i wydruki na tkaninach. Firma podejmuje się też oczywiście wykonania stanowisk zupełnie nietypowych, zależnych jedynie od inwencji projektanta i klienta.

Pracownicy firmy skrupulatnie dbają o staranne zaprojektowanie i wykonanie poszczególnych elementów, składających się na stoiska targowe. Konsultanci, projektanci i wykonawcy dobrze rozumieją, że końcowy efekt jest wynikiem ich indywidualnych starań. Dobry projekt, wydzielający spokojne miejsce do rozmowy, zakładający właściwe oświetlenie eksponowanych produktów oraz pomysłową aranżację, nawet stoisk o niewielkich gabarytach, gwarantuje za każdym razem sukces poszczególnych klientów zespołu. W portfolio firmy dostępne są do wglądu liczne nietypowe realizacje projektów, robiących imponujące wrażenie estetyczne i zaskakujące nowatorskimi rozwiązaniami.

zabudowa targowa

Zadowoleni klienci najlepszą reklamą

Korzystający z usług IdeaExpo (a wcześniej MTP) od lat chwalą sobie profesjonalizm i rzetelność przedsiębiorstwa. Na taką renomę składa się wiele czynników. Przede wszystkim jest to często chwalona, elastyczna oferta odpowiadająca na potrzeby indywidualnych odbiorców, ale również zrozumienie potrzeb klientów, ścisła z nimi współpraca na każdym etapie powstawania zabudowy targowej, oraz stoiska targowe właściwie odzwierciedlające koncepcje biznesowa usługobiorców. Zabudowa targowa wykonywana przez IdeaExpo wyróżnia się też na tle konkurencji dużą funkcjonalnością oraz wyjątkową estetyką. Dzięki temu, że każda oferta jest przygotowywana specjalnie dla konkretnego klienta, z uwzględnieniem jego potrzeb marketingowych, ale również możliwości cenowych, warunki finansowe tak elastycznej współpracy z IdeaExpo również są bardzo korzystne. Wszystkich niezdecydowanych i poszukujących odpowiedniego wykonawcy przedsiębiorców, powinny zachęcić do skorzystania z usług właśnie tej firmy jej rozmiary i duże doświadczenie. Tylko wykonawca o takim zasięgu i profesjonalnej bazie pracowników jest w stanie zapewnić budowę stoisk targowych w sposób solidny, estetyczny i terminowy.

22.11.2012. 14:30