Usługa wymiany opon

Auto Centrum Baranowski

Co roku o tej samej porze wielu polskich kierowców ma ten sam dylemat: Wymieniać już opony, czy jeszcze poczekać? Zbyt długo zwlekający są potem tymi samymi kierowcami, o których media donoszą żartobliwie, iż zima kolejny raz ich zaskoczyła. Tymczasem naprawdę nie jest to temat do żartów, gdy już przy pierwszych opadach śniegu, wypadki drogowe paraliżują ruch uliczny. Nikt chyba nie chciałby też by marznący deszcz, śnieg lub gołoledź zaskoczyły go w długiej trasie z letnimi oponami. W naszym klimacie występują zimą szczególnie trudne, bo często zmieniające się, warunki klimatyczne utrudniające jazdę. Mniej groźne, lecz za to bardzo denerwujące, jest czekanie do pierwszego śniegu, a potem nerwy, kolejki i czekanie w warsztacie, ponieważ całe tłumy innych kierowców zwlekały podobnie jak my. Przed tymi wszystkimi problemami może nas ustrzec odpowiednio wczesna wymiana opon letnich na zimowe. Dobrze znaleźć porządny serwis samochodowy, taki jak Auto Centrum Baranowski, który szybko i sprawnie dokona zmiany ogumienia w naszym aucie.

Kiedy i jak wymieniać opony?

Krótka odpowiedź to: Odpowiednio wcześnie i fachowo. Specjaliści podkreślają, że wymiana opon samochodowych na zimowe jest konieczna w momencie, gdy temperatura powietrza spada poniżej +7°C. Wielu kierowców niesłusznie odwiedza serwis samochodowy dopiero po pierwszych opadach, i to nie tylko z lenistwa, ale też z przeświadczenia, że wcześniejsza wymiana opon i jazda nimi po suchych powierzchniach je zdziera, co jest oczywiście nieprawdą. Warto również podkreślić nieopłacalność samodzielnej wymiany opon, które może uszkadzać felgi. Nie każdy przecież dysponuje odpowiednimi warunkami i sprzętem do przeprowadzania takich zabiegów na własną rękę. Najlepiej zdać się na dobry i niedrogi serwis samochodowy, gdzie wymiana opon przebiega szybko i sprawnie. Takim właśnie serwisem jest, doceniane od lat przez klientów, Auto Centrum Baranowski, gdzie grupa fachowców z użyciem odpowiedniego sprzętu, profesjonalnie zajmuje się zmianą ogumienia kół.

Wymiana opon w autach

Kompleksowa oferta i konkurencyjne ceny

Po co zwlekać lub robić to na własną rękę, gdy ceny są tak korzystne? Wulkanizacja z Auto Centrum Baranowski obejmuje montaż i wyważenie kompletu opon na felgi stalowe (60 zł) lub aluminiowe (80 zł), naprawę opon (20-30 zł) oraz wyważenie bez montażu (felgi stalowe lub aluminiowe w cenie 30-50zł). Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i doświadczeniu mechaników, w tym serwisie dostępna jest wulkanizacja na najwyższym poziomie, gwarantująca bezpieczną jazdę w trudnych zimowych warunkach. Z ACB dobór właściwych rozmiarów i modeli opon nie stanowi żadnego problemu. Za dodatkowy i bardzo ważny atut tego serwisu klienci uważają dużą elastyczność obsługi. Możliwość ustalenia indywidualnych terminów i dostosowywanie się do potrzeb kierowców to duży komfort i jeden z powodów, dla których Auto Centrum Baranowski to dla wielu klientów stały i jedyny serwis samochodowy, któremu zaufali już po pierwszej wizycie.

Nowość w ofercie ACB

Już nie tylko wulkanizacja! Od tego sezonu Auto Centrum Baranowski posiada w swojej ofercie również opcję przechowywania opon i felg przez cały sezon. Doświadczeni kierowcy wiedzą jak istotne jest prawidłowe przechowywanie opon samochodowych. Są one bowiem bardzo wrażliwe na działanie czynników zewnętrznych i aby w kolejnym sezonie nadawały się do użycia (a na tym przecież zależy większości kierowców) należy je właściwie przechowywać. Nie każdy kierowca potrafi temu sprostać samodzielnie. Serwis samochodowy ACB zadba o przechowanie opon klientów w odpowiedniej dla nich temperaturze, z dala od światła słonecznego i szkodzących im środków chemicznych. Usługa dostępna w konkurencyjnej cenie 60 zł.

opona

Nie warto dłużej zwlekać z zadbaniem o bezpieczeństwo zimowej jazdy. Z Auto Centrum Baranowski wulkanizacja przebiegnie szybko i sprawnie, w dogodnym dla kierowców terminie, a dodatkowo nie będą musieli już się troszczyć o miejsce przechowywania opon. Ten serwis samochodowy troszczy się o opony kompleksowo.

26.11.2012. 11:38