Usługa monitoringu IP

TVprzemyslowa.pl

Monitoring to obecnie podstawa zabezpieczenia naszych domów i biur, ale też dużych hal produkcyjnych, bloków, parkingów, a nawet całych osiedli mieszkaniowych. Dzięki współczesnym technologiom możemy w każdej chwili i z każdego miejsca mieć oko na swoją własność. Nigdy jeszcze dozór bezpieczeństwa nie był tak zaawansowany i tak skuteczny.

Jaki system monitoringu i kamer wybrać?

Decydując się na system zabezpieczenia konkretnego obiektu, przy wyborze powinniśmy uwzględnić różnicę między dwoma głównymi wariantami dozoru, czyli standardową telewizją przemysłową a monitoringiem IP. Telewizja przemysłowa opiera się na pracy kamer analogowych i korzysta z bezpośrednich połączeń kablowych, dlatego takie rozwiązanie ma ograniczony zasięg. Kamery analogowe mają świetne parametry techniczne, a systemy na nich oparte można nabyć po bardzo korzystnych cenach, co jest dużą zaletą. W czasie ich użytkowania pojawiają się jednak niedogodności wynikające z przetwarzania i transmisji analogowego sygnału wizyjnego.

Monitoring IP ma pod pewnymi względami znacznie więcej zalet niż zwykła telewizja przemysłowa i staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Ten system dozoru opiera się na pracy kamer IP, które posiadają serwery wizyjne i rejestratory IP. Dzięki temu monitoring IP przypomina sieć komputerową, z której korzystać mogą tylko uprawnieni użytkownicy. Praktycznie każda osoba posiadająca komputer może korzystać z monitoringu IP. Dzięki połączeniu z Internetem, praktycznie z każdego miejsca na świecie możliwe jest obserwowanie zabezpieczonych obiektów. Tradycyjna telewizja przemysłowa nie daje aż takich możliwości. Łatwość stworzenia całkowicie cyfrowej sieci monitoringu sprawia, że można jeszcze skuteczniej zabezpieczyć zarówno duże, rozległe przedsiębiorstwa, jak i niewielkie firmy. Montując kamery IP użytkownicy mogą obserwować strategiczne pomieszczenia w swoim domu lub biurze na ekranie własnego własnego laptopa lub smartfona przez całą dobę. Systemy monitoringu CCTV IP to korzystna inwestycja w bezpieczeństwo i możliwość bezproblemowej rozbudowy w przyszłości.

kamera IP

Monitoring CCTV, kamery IP i inne z Tvprzemyslowa.pl

Za pośrednictwem sklepu internetowego TVprzemyslowa.pl można się zapoznać z szeroką gamą urządzeń niezbędnych do stworzenia nowoczesnego monitoringu. TVprzemyslowa.pl oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne dla osób, którym zależy na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Niezależnie od tego czy klienta interesuje telewizja przemysłowa czy monitoring IP, zawsze może liczyć na fachową pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania dla zwiększenia bezpieczeństwa swojego domu lub firmy. Bardzo bogata i zróżnicowana oferta sklepu oraz konkurencyjne warunki cenowe, uwzględniające też liczne rabaty i promocje, umożliwiają optymalne dopasowanie do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. TVprzemyslowa.pl zapewnia systemy dozoru dające klientom pełne poczucie bezpieczeństwa. Można się tu zaopatrzyć w takie elementy monitoringu jak kamery analogowe i sieciowe kamery IP, obiektywy i monitory CCTV, wideodomofony IP, routery oraz wszelkie akcesoria niezbędne do stworzenia kompletnego zestawu dozorowego. Sprzęt i akcesoria sprzedawane przez Tvprzemyslowa.pl to produkty najwyższej klasy takich marek jak Sony, Neovo, Axis, GeoVision i wiele innych.

kamery do monitoringu IP

Nie tylko sprzęt, także niezbędna pomoc

TVprzemyslowa.pl oferuje nie tylko najnowocześniejszy monitoring IP, ale również pomoc w jego wdrażaniu. Jeszcze przed zakupem klienci mogą skorzystać z wyceny i analizy fachowców, a po zakupie na instalację i wdrożenie systemu monitoringu. Klienci mogą też liczyć na stałe wsparcie techniczne i pomoc w instalacji, konfiguracji i aktualizacji oprogramowania. Specjaliści firmy przeprowadzają gruntowne szkolenia z obsługi sprzedawanych produktów oraz zapewniają gwarancję serwisową na zakupiony sprzęt. Do profesjonalizmu Tvprzemyslowa.pl można mieć pełne zaufanie, co potwierdzają liczne certyfikaty (Milestone Advanced, Aimetis Symphony Certificate, Axis Network Video Fundamentals). Konkurencyjność cenowa, fachowe doradztwo i bogatą ofertę firmy doceniły już liczne przedsiębiorstwa, instytucje oraz wielu indywidualnych klientów. Tvprzemyslowa.pl to dobry wybór dla tych wszystkich, którzy chcą prowadzić skuteczny i nowoczesny dozór bezpieczeństwa.

06.12.2012. 09:24